Tisková řešení na míru

V oboru tiskových řešení se pohybujeme již mnoho let. Našim klientům jsme dodali již mnohé tiskárny, tiskové stroje, produkční tiskárny či velkoformátová tisková zařízení. Tiskárny umíme propojit do firemních sítí, dodáváme i chytrá tisková řešení MyQ pro optimalizaci a úsporu tisku ve středních i velkých firmách.

Specializujeme se především na tiskárny Kyocera, RICOH, XEROX a KIP. V těchto značkách se opravdu vyznáme a doporučíme vám tiskové řešení na míru dle vašich potřeb. Dodáváme i stroje jiných značek. Zařízení jsou škálovatelná a rozšiřitelná o všemožné podavače, zásobníky, duplexní jednotky i vazače. Na následující animaci názorně vidíte, jak lze jeden tiskový stroj modifikovat dle potřeb:

 Tisková řešení na míru

Dodávka tiskáren a školení

Větší tiskárny a tiskové stroje Vám kromě dodání na určené místo i zapojíme, nainstalujeme a předvedeme. Nabízíme i základní zaškolení.

Spotřební materiál a servis

Dodáváme běžný spotřební materiál jako tonery, inkousty, papíry, papírové role i méně frekventované válce či tiskové hlavy. Velké množstní spotřebního materiálu máme skladem, takže je dodávka možná obratem. Nabízíme i pravidelnou údržbu, čištění a servis tiskáren a tiskových zařízení.