Tiskárny XEROX

Americká společnost Xerox začínala na počátku 20. století s výrobou fotografického papíru. V dnešní době patří mezi významné výrobce tiskáren a kopírek. Řídí se heslem „Made to think“, snaží se neustále inovovat, tvořit nové a zkoušet různé nápady.

Nabízíme proto kancelářské černobílé i barevné tiskárny XEROX, multifunkční zařízení XEROX i digitální produkční stroje XEROX.

Digitální produkční stroje XEROX

Nejširší portfolio archových digitálních tiskových strojů na trhu. Archové digitální tiskové stroje od XEROX jsou ideální pro poskytovatele tisku komerčních zakázek. Mimořádná rychlost tisku ve velkém objemu, černobílý i barevný výstup, speciální barevný inkoust, vysoká kvalitu tisku, možnost kopírování a skenování.

XEROX B9100 a XEROX C405

Multifunkční zařízení XEROX

Veškeré multifunkční tiskárny XEROX Vám nabídnou snadné ovládání, spolehlivou manipulaci s papírem, komplexní zabezpečení i sofistikované nástroje pro kontrolu nákladů. Využijte multifunkce XEROX v chytrého pracovníka díky Wi-Fi připojení, mobilnímu tisku, dotykové obrazovce ve stylu tabletu a cloudovým aplikacím.

XEROX Primelink C9065