Tiskárny RICOH

Tisková zařízení a tiskárny RICOH jsou na světě již od počátků počítačového tisku v 70. letech. Značka je stále na trhu a stále drží krok s nejnovějšími požadavky a technologiemi. Tiskárny RICOH nabízejí levný provoz, více dokončovacích možností (např. oboustranný tisk a sešívání), úsporný barevný tisk a spoustu moderních multifunkčních možností. Naše firma má se značkou RICOH dlouhodobé dobré zkušenosti.

Nabízíme kancelářská černobílá i barevná tisková zařízení RICOH a velkoformátové multifunkční tiskárny RICOH.

Velkoformátové tiskárny RICOH

Černobílá velkoformátová multifunkční zařízení s laser technologií a multifunkční velkoformátová barevná gelová tiskárna, to jsou jedinečné a rychlé velkoformáty od RICOH. Mimořádná produktivita, velmi rychlý černobílý nebo barevný výstup, vysoká kvalita tisků, nízká spotřeba elektrické energie, možnost skenování, kopírování a tisku do šíře až 914,4mm, výběr až ze čtyř rolí, to jsou tisková multifunční zařízení s mimořádnou efektivitou.

Tiskárna RICOH C5500A
Velkoformátová tiskárna RICOH MP CW 2201SP

Multifunkční velkoformátová barevná gelová tiskárna RICOH MP CW2201SP je určena pro CAD/GIS a polygrafické aplikace, přináší vyšší rychlost i kvalitu obrazu, zvyšuje objem a produktivitu jak černobílého, tak barevného tisku. Pokročilá technologie voděodolného gelu GEL-JetTM a inovativní vlastnosti, např. chytrý ovládací panel a automatická detekce trysky napomáhají zvýšit efektivitu. Díky tomu je ideální pro základní úroveň barevných aplikací GA* pro interiér i exteriér.

Produkční tiskárny RICOH

Produkční tiskárny jsou robustní, vysoce výkonná a variabilní tisková zařízení, vytvořená pro plnění nejpřísnějších produkčních tiskových požadavků. Nabízí mnoho variant dokončovacích zařízení a podavačů. Mají vysoké tiskové rozlišení, vysokou rychlost tisku i skenování, zvládají vyšší gramáž papíru o formátu až SRA3 a některé mají i možnost 5. barvy.

Produkční tiskárna RICOH C7200