Tiskárny Kyocera

Nabízíme kancelářské černobílé i barevné tiskárny KYOCERA a multifunkční zařízení KYOCERA. Se společností Kyocera dlouhodobě spolupracujeme. Zajišťujeme nejen prodej, ale i záruční a pozáruční autorizovaný servis - jsme autorizovaný partner značky Kyocera.

Aktuální leták - Tiskárny Kyocera

Tiskárny a kopírky Kyocera
(PDF, říjen 2023)

Aktuální leták - Tiskárny Kyocera

Tiskárny a kopírky Kyocera
(PDF, březen 2023)

Tiskárny KYOCERA

Zařízení japonské společnosti Kyocera patří mezi nejrozšířenější na světě. Na českém trhu působí od roku 1992 pod skupinou JANUS spol. s r.o. a od roku 2018 pod skupinou Kyocera Document Solutions Europe. Společnost silně orientuje výrobky a výrobní postupy pro ochranu životního prostředí. Tiskrány Kyocera nabízejí nízké provozní náklady, více dokončovacích možností (např. podavače originálů s oboustranným tiskem, sešívací finišery nebo děrovací jednotky), úsporný barevný tisk, vynikající kvalitu tisku a spoustu multifunkčních možností.

Tiskárny a multifunkční zařízení KYOCERA

Nabízíme zařízení z řady Ecosys a TASKalfa ve formátech A4 a A3. Veškeré tiskárny KYOCERA Vám nabídnou nízké provozní náklady, snadné ovládání, spolehlivou manipulaci s papírem a dlouhou životnost komponentů.

Tisková řešení MyQ od KYOCERA

Tiskové řešení MyQ spojuje funkce tiskového a servisního modulu do jednoho systému, který komplexní pokrývá veškeré tiskové potřeby zákazníka. Počínaje rozúčtováním tiskových nákladů, přes zabezpečení tiskových a kopírovaných úloh, online monitorování všech tiskových zařízení, scan management, správu lokálního tisku, až po kreditní účtování, nebo grafické zpracování reportů.

Identifikace uživatelů probíhá pomocí bezkontaktních, magnetických nebo čipových karet nebo pomocí PIN kódu či hesla, který se zadá přímo na terminál MyQ.