Velkoformátové tiskárny a skládačky KIP

Značka KIP nabízí širokou škálu velkoformátových zařízení pro celou řadu tiskových úloh od různých architektonických, inženýrských a stavebních dokumentů až k mapám, plakátům a značkám bez ztráty kvality nebo výkonu. Díky vysoce kvalitnímu velkoformátovému tisku, který je nákladově efektivnější a spolehlivější než v minulosti, pomáhají systémy KIP podnikům šetřit čas i peníze.

Velkoformátové tiskárny KIP

Jedná se o zařízení s laserovou technologií od tiskáren po multifunkční zařízení (tiskárna, kopírka, skener). Tisk vyniká vysokou kvalitou a odolností. Dokumenty můžete dlouhodobě archivovat a používat ve výrobě nebo na stavbách. Tisky jsou voděodolné. Zařízení je možné volit podle rychlosti, výkonu a vybavení. Své zařízení si najdou jednotlivci, malé skupiny, ale i velké společnosti s velkým počtem uživatelů s vysokými nároky. Stroje mohou být vybaveny podavači na formátované materiály a na role od jedné do čtyř rolí. Tisk může být černý nebo plnobarevný (podle typu zařízení).

Velkoformátová tiskárna KIP 75

Skládačky KIP

Velkoformátová zařízení lze doplnit o skládačky papíru. Skládačky papíru zvyšují produktivitu a snižují nároky na fyzickou práci. Mohou být off-line nebo on-line, jednoprůchodové nebo dvouprůchodové.

Skládačky papíru KIP
Skládačka papíru KIP

 

Velkoformátové tiskárny KIP a skládačky papíru KIP